LADA X-Ray

Новини

LADA X-Ray

17.06.2020

LADA X-Ray

Поспішаємо нагадати Вам, що LADA є брендом Groupe Renault, французького виробника, представленого в 135 країнах, з марками Renault, Dacia, RSM, Alpine та LADA. Новий енергійний дизайн, повністю оновлений асортимент, високі европейські стандарти якості та надійності. До нового покоління автомобілів LADA війшла і модель XRAY, яка виготовлена з европейських комплектуючих та за технологіями Groupe Renault.


Кросовер LADA XRAY створений для тих, хто не звик губитися в натовпі. Бути вище, бути яскравіше, бути помітнішим, бути вільним - це стиль тих, хто вибирає LADA XRAY. Максимум вражень вже чекає Вас за кермом LADA XRAY, який ви можете придбати за найвигіднішими цінами і умовами у Автосалоні «Укравтоснаб». Компактний - але солідний, високий - але динамічний Це LADA XRAY.


Рельєфна поверхня крил і дверей підкреслює динамічний стиль впевненого в собі кросовера. Автомобіль з розвиненою «мускулатурою» перемагає у всіх дисциплінах: швидкісна поїздка по трасі, маневрування в тісноті міста, впевнений рух по грунту, снігу і нерівностей урбаністичного пейзажу.


LADA XRAY - це комфортна і висока посадка, особливо зручна в місті і на легкому бездоріжжі, динамічний мотор, якісні европейскі комплектуючі матеріали, гостра керованість, гарна шумоізоляція. Підвіска автомобіля налаштована на активне маневрування: газонаповнені амортизатори і передній підрамник забезпечують відмінний контроль над дорогою. Високий позашляховий кліренс разом з енергоємним, технологічне та міцне шасі гарантують відмінну прохідність.

 

Інші новини