ISUZU D-Max

Новини

ISUZU D-Max

08.10.2020

ISUZU D-Max

Хочемо повідомити вам приємну новину, у нашому салоні «Укравтоснаб» у продажі з'явився новий ISUZU D-Max. Японський пікап вже встиг зарекомендувати себе у всьому Світі своїм незабутнім дизайном, універсальністю в застосуванні та значними характеристиками.

Хочемо повідомити вам приємну новину, у нашому салоні «Укравтоснаб» у продажі з'явився новий ISUZU D-Max. Японський пікап вже встиг зарекомендувати себе у всьому Світі своїм незабутнім дизайном, універсальністю в застосуванні та значними характеристиками.

 

Популярні повнопривідні моделі ISUZU D-Max мають надзвичайні позашляхові властивості, а також можливість перемикання приводу під час руху, і тому однаково бездоганні в будь-якому місці, на будь-якій дорозі та для будь-якої мети.

 

В ISUZU безпека завжди на першому місці. Ретельна увага до деталей дозволяє гарантувати високий рівень функцій активної та пасивної безпеки. Силова конструкція кабіни, виконана зі сталі з високою міцністю на розрив. Шість подушок безпеки встановлені у всіх комплектаціях. Функція допомоги при старті в гору (HSA) вмикається автоматично на схили, щоб уникнути скочування ISUZU D-Max під час старту, тоді як контроль спуску з гори (HDC) дозволяє плавно спускатися з гірки з регульованою швидкістю. Також встановлена система допомоги при буксируванні причепа (TSC).

До Вашої уваги пропонуємо три комплектації (L, LS, LS +), в різнокольоровій палітрі. У D-max встановленний дуже економічний турбо дизельний двигун. Японець може похизуватись максимальними комплектаціями за приємною ціною і обходить своїх однокласників.

Встигни придбати Isuzu D-max за максимально низькою ціною.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.  (057) 716-49-40

                                                                                         (067) 575-25-24

                                                                                         (050) 301-36-37

А також ми чекаємо вас у нашому автосалоні «Укравтоснаб» який знаходиться за адресою пр.-т Льва Ландау, 151-Д, м. Харків

 

ISUZU D-Max

Інші новини