Автомобілі ряду LADA VESTA

Новини

Автомобілі ряду LADA VESTA

20.08.2020

Автомобілі ряду LADA VESTA

Автосалон "Укравтоснаб" радий анонсувати продаж нової партії Lada Vesta, Vesta SW, Vesta SW Cross 2020 року виробництва. Ми знаємо як Ви чекали на ці моделі, і саме у нашому автосалоні Ви зможете придбати ці автомобілі української збірки Zaz Industries т


Автосалон "Укравтоснаб" радий анонсувати продаж нової партії Lada Vesta, Vesta SW, Vesta SW Cross 2020 року виробництва. Ми знаємо як Ви чекали на ці моделі, і саме у нашому автосалоні Ви можете придбати ці автомобілі української збірки  Zaz Industries та якістю концерну RENAULT. 

LADA Vesta стильна, стрімка, яскрава - така, яким і має бути автомобіль LADA нового покоління. Силует седана витриманий в єдиній "Ікс"-концепції і виглядає гармонійно і сучасно. Новий фірмовий стиль легко впізнаваний в деталях: виділеному темним кольором облицюванні радіатора, підштампуваннях з боків, світловідбивачах задніх ліхтарів. За рахунок підведеної підвіконної лінії, подовженого капота і похилого даху автомобіль виглядає динамічно і атлетично.

Ефектно підкреслює сміливий дизайн LADA Vesta насичена палітра кольорів. З таким автомобілем наврядчи вдасться залишитися непоміченим на дорозі.


Комфорт від водіння дозволять отримати опції, якими оснащений новий автомобіль:
речовий ящик з охолодженням;

  • бортовий комп'ютер, що дозволяє відстежити витрату палива, визначити час і середню швидкість поїздки, і інші важливі показники;
  • кермо з клавішами управління мультимедіа і круиз-контролем;
  • роз'єми USB і AUX в нішідля мобільного телефону;
  • зумер включеного гальмастоянки;
  • круїз-контроль з функцією обмежувача швидкості;
  • підсвічування місць входу-виходу в передніх дверях: проста, але зручна функція, що підвищує комфорт і безпеку.


LADA Vesta - автомобіль з новим поглядом на ергономіку. Це ясно з першого дотику до потужної ручки дверей. М'яке спрацьовування механізмів, просторий салон, великі елементи панелі приладів і керма. В сукупності усе це створює відчуття надійності, якості і комфорту. Збільшені колісна база і колія дозволили розширити діапазон регулювань водійського крісла, додати місця для ніг пасажирам другого ряду. Конструкція інтер'єру забезпечує високий акустичний комфорт на будь-яких типах доріг. Крісло водія легко регулюється по висоті і поперековій підтримці. Спинка заднього сидіння може опускатися за потреби повністю або в пропорції 60/40, збільшуючи простір і без того місткого багажнику.

А на питання: "Що первинно - вигострена керованість або високий кліренс і енергоємна підвіска"? у LADA Vesta є своя відповідь: вона просто поєднує усі ці якості.

Автомобілі ряду LADA VESTA

Інші новини