LADA Largus

Новини

LADA Largus

24.06.2020

LADA Largus

LADA Largus - це динамічний дизайн кузова, сучасний інтер'єр та дивовижно просторий салон Largus - єдиний автомобіль такого класу, що забезпечує по-справжньому комфортну посадку семи дорослим пасажирам. Завдяки складним сидінням LADA LARGUS легко трансфо

LADA Largus - це динамічний дизайн кузова, сучасний інтер'єр та дивовижно просторий салон
Largus - єдиний автомобіль такого класу, що забезпечує по-справжньому комфортну посадку семи дорослим пасажирам. Завдяки складним сидінням LADA LARGUS легко трансформується під будь-які потреби - від туристичної поїздки до перевезення габаритних вантажів.


Одні автомобілі створені для рекордів швидкості. Інші - щоб засліплювати всіх яскравим дизайном.  Largus створений для реального життя. Він проїде там, де немає шляху для спорткара. Трансформація салону: від 7-місного універсалу до 2-місної вантажівки.Третій ряд сидінь можна вийняти з салону (без застосування інструменту) і залишити в гаражі. Зручні розсувні двері задка фіксуються в декількох положеннях. Моторний відсік захищений потужним бризковиком з 2-міліметрової сталі.

LADA Largus - це приголомшливо місткий і дуже комфортний автомобіль.
Для пасажирів третього ряду створені по-справжньому зручні місця. Кожен з трьох рядів сидінь оснащений повітроводами для обігріву ніг пасажирів.
Шасі автомобіля налаштоване на комфорт: довга база забезпечує плавність ходу, а енергоємна підвіска відмінно справляється з різними типами покриття. Всі системи - від педалей до дверних ручок - працюють з мінімальними зусиллями. Завдяки ретельному підбору европейських матеріалів забезпечений високий акустичний комфорт.

Базова конструкція, спочатку створена для Східної Європи: посилена підвіска і гальма, збільшена товщина антигравію і зона його нанесення на днище, на колісних арках з'явилися накладки для захисту від відколів.
У LADA Largus - оригінальні калібрування управління двигуном, які роблять автомобіль в повній мірі адаптованим до українського бензину.
Умови гарантії LADA Largus - 3 роки або 100 тисяч кілометрів пробігу. 
LADA Largus повністю виконує чинні європейські вимоги щодо пасивної безпеки.
•  Подушки безпеки водія та пасажира.
•  Передні ремені безпеки з обмежувачами зусилля.
•  Передній підрамник виступає як додатковий лонжерон, який поглинає і перерозподіляє енергію фронтального удару.
•  На всіх 7 місцях - триточкові ремені безпеки та підголовники.
•  Антиблокувальна система гальм.
•  Система кріплення дитячих крісел ISOFIX.
•  Індикація непристебнутий ремінь безпеки водія.
•  Міцний силовий каркас кузова.
•  Стільникові вкладиші в панелях передніх дверей.
Всі зовнішні панелі кузова LADA Largus - зі сталі з двостороннім оцинкуванням.
Платформа В0, на якій побудований Largus, добре зарекомендувала себе у всьому світі.
Largus розроблений за технологіями Альянсу RENAULT-NISSAN та втілений у життя ZAZ Industries.

LADA Largus

Інші новини